معرفی ما

معرفی و تاریخچه شرکت آزموده

شرکت آزموده ، تولید عرقیجات

شربت و عرقیات آزموده ( شرکت بهین ارمغان ) ،  عرضه کننده انواع شربت و عرقیات، نوشیدنی گیاهی ، می باشد و آماده خدمت رسانی و عرضه محصولات به کل کشور است. شربت و عرقیات آزموده ( شرکت بهین ارمغان ) ، فعالیت خود را در شهر شهرکرد به صورت سنتی آغاز نمود. محصولات این مجتمع در زمینه تولید گلاب و عرقیات گیاهی از مرغوب ترین گل ها و گیاهان دارویی زیر نظر متخصص با تجربه انجام می شود. در راستای اهمیت سلامت مشتریان، شربت و عرقیات آزموده ( شرکت بهین ارمغان ) با افتخار اعلام می دارد با تلاش شبانه روزی کارشناسان و متخصصین به فناوری تولید شربت ها و نوشیدنی های گیاهی در طعم های متنوع با رنگ صددرصد طبیعی دست یافته است .

اعضا ومدیران شرکت

معرفی و مدیران و اعضای هیئت مدیریت شرکت آزموده

معرفی اعضا

آقای بخشیان

مدیرعامل و رئیس هیت مدیره
معرفی اعضا

آقای بخشیان

مدیر امور مالی
معرفی اعضا

آقای بخشیان

مدیر تولید
معرفی اعضا

خانم بخشیان

مدیر واحد بازرگارنی و فروش

خواص و ویژگی محصولات

معرفی خواص و ویژگی محصولات شرکت آزموده

این مجتمع با مدیریت آقای بخشیان با بهره گیری از تجربیات غنی گذشته، ارائه دهنده محصولاتی است که با برخورداری از فضایی سالم و بهداشتی و مطابق با استانداردهای روز دنیا و بهرمندی از آزمایشگاه های مجهز و دستگاه های مدرن و تمام اتوماتیک در زمینه‌ی تولید، پاستوریزه و بسته بندی بیش از 75 نوع عرقیات مفرد و ترکیبی گیاهان دارویی مناطق مختلف؛ در ظروف گوناگون این شرکت را از دیگر تولیدکنندگان متمایز ساخته است.

  • null
    دارنده بیش از پانزده نشان سیب سلامت و پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو ایران
  • null
    پروانه ساخت گلاب از وزارت بهداشت و درمان

     

تیزر تبلیغاتی شرکت آزموده


در گرمای تابستان بیشتر از هرچیز نوشیدن انواع شربت های خنک لذت بخش است. شربت های صنعتی برای معده های حساس ایجاد ناراحتی هایی مثل درد و ورم معده می کند. لذا بهترین گزینه استفاده از شربت هایی است که با انواع عرقیات گیاهی تهیه می شوند. این عرقیات هم خوش عطر و هم خوش طعم هستند و هم خاصیت دارویی و تقویتی دارند. کشور ما از دیر باز مرکز تهیه داروهای گیاهی بوده است. لذا در اینجا سعی نموده ایم که جهت اطلاع شما مصرف کننده گرامی، خلاصه ای از خواص عرقیات را که از منابع معتبر جمع آوری گردیده بیان کنیم. به امید آنکه مورد استفاده شما قرار گیرد.

لازم به ذکر است با وجود دارا بودن خاصیت دارویی و تقویتی عرقیات از مصرف بی رویه، و بدون توجه به خواص آن خود داری فرمایید، زیرا همزمانی در مصرف برخی از داروهای شیمیایی با بعضی از عرقیات باعث بی اثر شدن دارو و اثر می گردد.

 

مشاوره فروش :
آدرس :